Ege Kağıt

 

EGE KAĞIT KARTON ve ÜRÜNLERİ
SANAYİ TİCARET A.Ş.


Merkez :
Zafer Mh.146 Sk. No:21/A Esenyurt / İstanbul / Türkiye
Tel: +90 212 671 63 00  Fax : +90 212 671 61 39
E-posta : info@egepaper.com


Merkez Harita


Topkapı Mağaza Adres:
Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi 1BD13 Topkapı / İstanbul / Turkiye
Tel: 0 212 544 44 84 – 91 / Fax: 0 212 544 44 01
E-posta : topkapi@egepaper.com

Topkapı Şube Harita


 



Ege Kağıt Ekibi

Atilla GÜNDÜZ
Genel Müdür
atilla@egepaper.com

 

 
Yeşim Gündüz   Alpay Karagöz  
Muhasebe Müdürü   Operasyon Müdürü  
nurhan@egepaper.com   alpay@egepaper.com  

 

 

Yasemin Maraş
Muhasebe
yasemin@egepaper.com

 

 

   
Sefa Okudan   Sibel Hnm.   Gökhan Bey  
Topkapı Mağaza Sorumlusu   Topkapı Mağaza Muhasebe   Topkapı Mağaza Sevkiyat  
sefa@egepaper.com   topkapi@egepaper.com   topkapi@egepaper.com  

 

 

     
Soner Durdu   Engin Bey   Halil Cebecioğlu  
Desen Sorumlusu   Kesim   Sevkiyat Sorumlusu    
sevkiyat@egepaper.com   Sorumlusu   halil@egepaper.com  

 


     
Ramazan Korkmaz    
Depo Personeli     Yemekhane